IT a outsourcing

Instalace, servis a pronájem serverů

Poskytujeme služby týkající se serverů. Navrhneme vhodné řešení zdarma dělané na míru přímo Vám, které následně zrealizujeme. Nasazením serverů dosáhnete optimalizace Vaší podnikové sítě a ještě na tom ušetříte. Proč mít vlastního administrátora, kterému musíte platit vyšší měsíční mzdu – s námi máte možnost výhodného financování serverů včetně našich profesionálních služeb, jako je zálohování a monitoring serveru, či údržba (aktualizace, servis závad) za mnohem nižší náklady.

Služby serverů zahrnují

Možnosti konfigurace služeb serveru:

Antivirová ochrana

Díky spolupráci s firmou ESET implementujeme antivirovou ochranu jak na server, tak do koncových stanic pro ochranu uživatelských dat, kontrole e-mailových zpráv, aby se nikdo nedostal k vašim důležitým datům a e-mailů.

DHCP server

Při jakémkoliv množství počítačů je vždy jednoduší konfigurovat podnikovou síť automaticky, což vám ušetří jakékoliv trápení s nastavováním. Od toho vám nasadíme DHCP server, který toto zprostředkuje.

DNS server

Proč si pamatovat IP adresy počítačů ve vaší podnikové síti, když jim můžeme zvolit název, který umožní zvolit si téměř jakékoliv jméno pro počítač, to si určitě snadněji zapamatujete a tedy i práce v síti bude jednoduší. A s tím pomůže DNS server.

File server

Potřebujete sdílet svá data s kýmkoliv na firmě, ale nechcete stále připojovat přenosný disk nebo flash disk do USB? Mnohem jednodušší je nahrát data na File server, ke kterému mají přístup i ostatní uživatelé. V tomto případě se můžete rozhodnout pro virtuální řešení od Google, vzhledem k tomu, že jsme autorizovaní re-selleři, nebo pro fyzické řešení přímo od nás dodané společností Dell. Samozřejmě v rámci zabezpečení si ke všem uživatelům můžete zvolit úroveň přístupu. Vše je nezávislé na operačním systému, tedy vše je kompatibilní jak s různými verzemi Microsoft Windows, ale i s různými verzemi Linuxu.

Print server

Máte pouze jednu tiskárnu, ale máte víc kolegů, co potřebují tisknout ve stejnou chvíli jako Vy a musíte čekat? Implementujeme Print server, který vytvoří virtuální frontu a zařadí do ní Vaši úlohu. Pak už jen vyzvednete vytisknutý dokument v tiskárně.

Proč my?

V rukách profesionálů

Nabízíme IT podporu dlouholetých profesionálů na vysoké úrovni, díky které nebudete nikdy „ve štychu“. Víme, že problém může nastat kdykoliv a proto jsme připraveni zvednout Vám telefon i mimo obvyklou pracovní dobu a pohotově reagovat klidně i osobní návštěvou.

Jsme připraveni Vám nabídnout tyto služby podpory:

Audit IT Vaší firmy

Co IT audit nabízí?

Kontakt

FLIT s.r.o.
Riegrova 819//11
430 01 Chomutov
IČ: 499 03 292

Telefon: +420 773 111 669
E-mail: info@fl-it.cz

Kontaktní formulář