Tvorba webových stránek

Při tvorbě nových webových stránek i při modernizaci stávajících klademe velký důraz nejen na grafickou atraktivitu, ale i použitelnost, uživatelskou přívětivost a optimalizaci pro vyhledávače. Uvědomujeme si, že sebehezčí web, pokud je ztracen v moři konkurenčních prezentací nebo neobsahuje-li správnou informační hodnotu, nemá význam.

Samotné tvorbě webových stránek předchází analýza:

Výše zmíněná analýza nám pomůže k návrhu tzv. wireframe neboli modelu rozmístění (struktury) prvků na stránce a jejich funkčnosti. Na základě definování rozmístění prvků začínáme zpracovávat grafický návrh Vašich webových stránek. Vzhledem k tomu, že sledujeme současné trendy v oblasti webové grafiky a víme, že webdesign je úzce spjat s vizuální komunikací, marketingem a psychologií (zejména teorií chování lidí na webových stránkách), snažíme se tyto poznatky zužitkovat u každého zákazníka.

Při tvorbě grafického návrhu webových stránek klademe důraz na:

Zhotovený a zákazníkem schválený grafický návrh je dále nakódován do šablony XHTML/CSS. Následuje nalití textových a obrázkových podkladů a SEO (optimalizace pro vyhledávače).

V případě, že máte v úmyslu webové stránky často editovat, ideálně k tomu poslouží náš redakční systém na míru, který Vám umožní jednoduchou editaci obsahu bez nutnosti znalosti webových technologií (prostředí podobné wordu či operačnímu systému). Zaškolení pro použití redakčního systému je samozřejmostí.

Kontakt

FLIT s.r.o.
Riegrova 819//11
430 01 Chomutov
IČ: 499 03 292

Telefon: +420 773 111 669
E-mail: info@fl-it.cz

Kontaktní formulář